[نرم افزار] دانلود ProSource v10.2.7 – نرم افزار طراحی مدل میدان نوری منبع روشنایی


یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

توجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

1523358466_prosource.jpg
ProSource طراحان سیستم های نوری را قادر می سازد تا به طراحی مدل های منبع تابشی (RSMs) از منابع نور و سیستم های روشنایی بپردازند. از آنجایی که RSM ها شامل اطلاعات کامل اندازه گیری، از جمله تصاویر روشنایی، از تمام زوایای مشاهده برای منبع نور یا سیستم روشنایی می باشند، می توان گفت  RSM ها دقیق ترین روش برای توصیف خروجی نزدیک میدان از منابع نوری واقعی هستند و در نرم افزار اپتیکال (نوری) و نرم افزار طراحی روشنایی کاربرد دارند و از طرفی این ویژگی باعث می شود تا در تجزیه و تحلیل و تولید مجموعه اشعه ها (ray set)، انعطاف پذیری بالایی داشته باشیم.
هنگامی که در کنار یک سیستم اندازه گیری میدان نزدیک یا یک Source Imaging Goniometer، قرار گیرد، داده هایی که توسط ProSource جمع آوری شده اند در قالب یک فایل RSM ایجاد می شوند که این فایل حاوی تمام اطلاعات اندازه گیری منبع روشنایی از جمله داده تصویری (image data) است. بنابراین نتایج اندازه گیری می توانند با جزئیات کامل و در هر زمانی بررسی شوند.

لینک های دانلود

راهنمای دانلود

دانلود – ۵۶.۵ مگابایت

بحث و تبادل نظر در مورد این مطلب


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

Leave a Reply

*