پروژه ساماندهی رودخانه سالور آغاز شده است / رضایت مالک اراضی گلخانه‌ای احمدآباد جانسپار گرفته شد


یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

توجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسینعلی بایایی رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی نسیم شهر در گفت‌وگو با خبرنگار بهارستانه در ارتباط با روند اجرای پروژه عقب نشینی دیوار گلخانه احمدآباد جانسپار، اظهار داشت: با تلاش و کوشش مجموعه خدوم شورای اسلامی و شهرداری نسیم شهر و پس از سال‌های سال در جلسه‌ای هفت ساعته کار توافق و جلب نظر مالک مجتمع گلخانه‌ای جانسپار مسیر رمپ خروجی نسیم شهر از احمد آباد قندیشاد به‌عمل آمد.

وی در ادامه با بیان اینکه پروژه مذکور با سرعت و دقت کافی انجام خواهد شد، تصریح کرد: پس از دریافت رضایت مالک مجتمع گلخانه‌ای جانسپار، بلافاصله کار تخریب دیوار و بازگشایی مسیر انجام شد.
 
بابایی باتاکید بر لزوم اجرای پروژه عقب نشینی دیوار گلخانه احمد آباد جانسپار، اذعان داشت: اجرا این پروژه و این مسیر می‌تواند در کاهش ترافیک نسیم شهر و شهرستان بهارستان نقش مهم و اساسی ایفا کند.

وی به اجرای همزمان طرح احداث فضای سبز و ساماندهی رودخانه سالور و محوطه آن اشاره کرد و گفت: اجرای پروژه ساماندهی رودخانه سالور در امر رفع کمبود سرانه فضای سبز محله حصارک پایین کمک به سزای به شهروندان ساکن در آن محل می‌کند، که اجرای این پروژه آغاز شده است.

عضو شورای اسلامی نسیم‌شهر در پایان با ابراز امیدواری نسبت به آغاز پروژه‌های بزرگ عمران و شهرسازی در نسیم‌شهر، خاطرنشان کرد: پروژه‌های یاد شده تنها چند مورد از پروژه‌های بزرگ و ماندگاری می باشد که در کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی نسیم شهر مطرح و تصویب و به مرحله اجرایی رسیده است.

 
انتهای پیام/


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

Leave a Reply

*