کمتر از ۵۰ درصد تولیدی‌های لباس بهارستان با نام خود پوشاکشان را عرضه می‌کنند


یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

توجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جواد محققی ، رئیس اتحادیه خیاطان و پوشاک شهرستان بهارستان در گفت‌وگو با خبرنگار بهارستانه در ارتباط با شرایط و نحوه فعالیت‌ تولیدی‌های پوشاک در بهارستان، اظهار داشت: در حدود ۸۰ درصد از تولیدی‌های پوشاک شهرستان بهارستان سری‌دوز هستند.

وی در ادامه در ارتباط با نحوه فعالیت سری‌دوزی‌ها، تشریح کرد: سری‌دوزهای فعال در شهرستان بهارستان به سفارش بازار پوشاک تهران با مارک و پارچه‌ای که دریافت می‌کنند، اقدام به تولید لباس می‌کنند.

محققی با بیان این‌که ۴۰۰ تولیدی در بهارستان پوشاک تقلبی می‌دوزند، بیان داشت: تنها ۴۰ تولیدی در سطح شهرستان بهارستان وجود دارد که کالاهای خود را به نام شرکت خود ثبت و روانه بازار می‌کنند.

وی به‌وجود آمار تولیدی‌های پوشاک تقلبی در بهارستان اشاره کرد و گفت: ما قبول داریم پوشاک‌هایی که با برند خارجی در این منطقه تولید می شوند که کاملاً تقلبی هستند، چون بیشتر اجناس آن از تولیدات داخلی است، اما هیچ راهکاری برای جلوگیری از این اقدام وجود ندارد.

رئیس اتحادیه خیاطان و پوشاک شهرستان بهارستان باتاکید براینکه برخی از پوشاک‌های تولید شده در بهارستان منطقه بدون مارک به بازار عرضه می شوند، عنوان داشت: اگر قرار باشد از دوخت پوشاک‌های تقلبی جلوگیری شود، مسئولان باید در سطح کلان فکری کنند، چراکه این موضوع به صورت فراگیر در سراسر کشور درحال انجام است.

وی در پایان با توجه به این‌که دوزندگان پوشاک چاره‌ای جز تولید پوشاک تقلبی ندارند، خاطرنشان کرد: دلیل این موضوع این است که آن‌ها مطیع سفارش‌های بازار پوشاک هستند، آن هم در شرایطی که فقط ۳۰ درصد از دستمزد خود را به صورت نقد دریافت می‌کنند و مابقی آن نسیه‌کاری است.

انتهای پیام/


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

Leave a Reply

*