دانلود افزونه افزایش سرعت سایت Swift Performance – Cache & Performance Booster


یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

توجه : در صورت بروز مشکل یا کار نکردن لینک دانلود اطلاع دهید تا اصلاح شود.

ویژگی های افزونه Swift Performance :

ارائـه تکنولوژی جدید برای بهبود سرعت وب سایت شما :

افزونه swift performance نه تنها فایل های css و js  وب سایت شما را فشرده  می کند، از تکنولوژی critical css برای افزایش سرعت صفحات نیز بهره می برد.

نـوآوری در کـش فوق العـاده وب سایـت های وردپـرس:

افزونه swift performance کش هوشمندانه ای را ارائه می کند و شما می توانید سیستم کشینگ  درخواست های  Ajax  و dynamic requests را مدیریت کنید.

بهبـود تصـاویر وب سایـت:

swift performance  روشی برای بهبود سرعت وب سایت با بهینه ساز تصاویر ارائه کرده است.شما می توانید عکس های با فرمت JPEG , PNG خودتان را فشرده کنید تا وب سایت شما بهینه شود.

پشـتیبانـی از CDN :

swift performanse از CDN به صورت فوق العاده پشتیبانه ای می کند. شما در این روش هاست حداگانه ای برای فایل های مختلف خود در نظر می گیرید.شما ۳ هاست جداگانه ای برای فایل های CSS  ، JS  و   MEDIA در نظر بگیرید.

 

 نسخه : 1.7.1

پیش نمایش

دانلود


سلام ، من مصطفی هستم ، فارغ التحصیل رشته مهندسی کامپیوتر-نرم افزار علاقه زیادی به برنامه نویسی و بخصوص PHP دارم ، بنده این وب سایت را به منظور دسترسی هموطنان عزیز به محتواهای مفید در موضوعات موجود در سایت راه اندازی کردم ، از دوستان میخواهم با نظرات خود دلگرمی برای بنده باشند و اگر فایلی نیاز دارند ، حتماً از طریق فرم درخواست ، درخواست خود را ارسال کنند.

ارسال نظر

*